HAYVAN BAKIM VE REHABİLİTASYON EVİ ZİYARETLERİ
Tarih: 11.02.2022| Okunma Sayısı: 480

     Baro hayvan hakları komisyonlarının tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak yapmış olduğu hayvan bakımevlerinin ziyaret edilmesi programı çerçevesinde Bilecik Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Bozüyük Belediyesi Hayvan Bakımevi ve Osmaneli Belediyesi Hayvan Bakımevi Bilecik Barosu Hayvan Hakları Komisyonu tarafından 11.02.2022 günü ziyaret edilmiştir.

     Bilecik Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Bozüyük Belediyesi Hayvan Bakımevi’nin Türkiye’deki diğer bakımevlerine örnek teşkil edecek donanım, altyapı ve hayvanlar için uygun ortama sahip olduklarını gördük. Bu nedenle Bilecik Belediyesine ve Bozüyük Belediyesine bakımevlerine sağlamış oldukları imkan ve katkılardan dolayı, sorumlu veteriner Hekimlere  emek, gayret ve özverilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

        Osmaneli Belediyesi Bakımevi’nin henüz kurulma aşamasında olduğunu, ortamın uygun hale getirilmesi, bakım ve tedavi için donanım sağlanması ve eksikliklerin giderilmesi için yoğun bir çalışma yürütüldüğünü gördük. En kısa zamanda tüm eksikliklerin tamamlanmasını diliyoruz.

 

Bilecik Belediyesi Hayvan Bakımevi

 

Osmaneli Belediyesi Hayvan Bakımevi

 

Bozüyük Belediyesi Hayvan Bakımevi

31.05.2023
AV. HALİME KAHRAMAN
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.